Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

Dag Sinterklaas en zwarte piet !

 

Nog 7 keer slapen …. oei een boodschap van zwarte miet.  Ze gaat trouwen ! Joepie ! Ze geeft haar feest in onze school en wij mogen helpen bij de organisatie.  Met het eerste leerjaar maken we de juwelen.

Nog 4 keer slapen … in de WO-les leren we over soorten boten en welke materialen kunnen drijven.  We krijgen de opdracht van de juf om een boot te knutselen die niet mag zinken.  Stel je voor dat de boot van Sinterklaas niet tot bij ons geraakt !

We moeten dat natuurlijk testen en raad eens :  alle boten drijven !!!!

We testen ook welke schoenen een goede zool hebben om op de daken te lopen en welke levensgevaarlijk zijn.

Nog 3 keer slapen …. samen met de derde kleuterklas maken we een hoed voor het Sintfeest vrijdag 6 december.

Eindelijk … 6 december -> Hoekenwerk Sint en sintfeest