Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

Onze Warmste Week actie ‘ Smile to me’

 

Ave Mariabasisschool steunt de Warmste Week

 

De afgelopen dagen werd het weer een klein beetje warmer op onze school. De Warmste Week laat niemand onberoerd, en daarom wilden ook wij dit jaar opnieuw ons steentje bijdragen tot dit mooie initiatief. Samen met de leerlingen haalden we onze bak- en kookkunsten boven. Het resultaat van al deze culinaire inspanningen werd verkocht op 10 en 11 december.

Het goede doel dat we met deze actie willen steunen, is de lokale vzw ‘Smile to me’. Deze Leeuwse organisatie is de drijvende kracht achter een reeks evenementen en gerichte campagnes die de aandacht richten op mensen met een fysieke en/of mentale beperking. Wie meer te weten wil komen over de werking van ‘Smile to me’ kan een kijkje nemen op www.smiletome.be of, of op https://sint-pieters-leeuw.eu/tag/smile-to-me/

Dankzij jullie steun was de hele actie een groot succes. Opbrengst wordt nog medegedeeld.  Een grote dankjewel aan alle kinderen en ouders die dit alles mogelijk hebben gemaakt.

Warmste groeten!
Het AMB team