Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

Wij trekken een “smoel” tegen pesten!

 

Ook dit jaar doen wij mee aan de week tegen pesten! 1 op de 5 kinderen en jongeren in Vlaanderen is slachtoffer van pesten. Veel van hen dragen daar heel lang de gevolgen van. Daarom willen wij met onze school samen een vuist maken tegen pesten.

In de verschillende leerjaren zal hier rond gewerkt worden in de klassen en woensdag zullen we ook per graad een activiteit doen.

Natuurlijk hebben we heel het jaar door aandacht voor de problematiek van het pesten. Maar de jaarlijkse Week tegen Pesten is een uitstekende gelegenheid om nog een tandje bij te steken.

Misschien hoorden jullie op Ketnet al over ‘Trek een smoel tegen pesten’. Onder het motto “Trek een smoel tegen Pesten” roept Ketnet alle kinderen op om met een gekke bek een grappig maar toch krachtig signaal te geven tegen pesten. Wij deden heel graag mee… 🙂