Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

De jeugdboekenmaand: Lezen is een feest!

 

Dit jaar bestaat de jeugdboekenmaand 50 jaar! Het is dus feest! En wat voor een feest!

Op onze school schenken we deze maand extra aandacht aan het lezen en het plezier in lezen.

We doen aan boekpromotie, zorgen voor extra leesmomentjes, … Daarnaast worden er in de klassen ook leuke activiteiten rond lezen georganiseerd.

Ook op vrijdag tijdens de show van ‘The Masked Teacher’ zorgen we voor een echt feest! De leerkrachten worden voorgesteld aan de hand van een boek, waarna zij in een spetterende show het beste van zichzelf geven.

Ook de bib van Sint-Pieters-Leeuw staat even stil bij de jeugdboekenmaand. Van 1 tot 31 maart 2021 kan je aan de hand van grote vertelplaten de belevenissen van de drie ridders volgen op hun zoektocht naar de draak. Het volledige verhaal van de bekroonde auteur en illustrator, Leo Timmers, komt tot leven op een korte wandeling van 1,5 km doorheen het Colomapark. Na 16 grote platen eindigt de tocht aan de toekomstige bibliotheek.

Beginpunt: hoofdbibliotheek, Rink 2, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
Plannetje:

We zouden het super vinden moest iedereen hierdoor de leesmicrobe te pakken krijgt!