Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

Sportdag lagere school

 

Hoe kan je beter het schooljaar afsluiten dan een zonovergoten dagje vol sportplezier!? Al onze leerlingen van de lagere school kregen woensdag nog eens de kans om zich volledig te geven met hun klas bij de verschillende sportieve activiteiten. Van enkele nieuwe sporten zoals tjoekbal, spike ball, Kan Jam,… tot enkele klassieke kringspelen, baseball en zelfs een sessie breakdance. Voor iedereen wat wils! We zijn dan ook tevreden dat onze leerlingen zich ten volle hebben kunnen smijten in deze verschillende activiteiten en zo de grote vakantie kunnen intrekken! Hier enkele sfeerbeelden.

Wij wensen jullie allemaal een fijne en sportieve vakantie! 😉 #blijvensporten

In de kijker: Sportdag lagere school

In de kijker: Schoolfeest 1 juni 2024

In de kijker: Schoolfeest Ave-Mariabasisschool 1 juni 2024