Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

Thema verkeer!

 

De afgelopen 2 weken werkten we in de klas rond het thema verkeer.Zo gingen we samen de straat op en leerden we de verschillende soorten verkeersborden kennen. Welke verkeersborden vertellen ons wat we moeten doen? Welke verkeersborden wijzen iets aan of vertellen ons wat verboden is?

Tijdens onze wandeling keken we ook of onze schoolomgeving wel veilig was voor de verschillende weggebruikers.
We maakten foto’s van fietspaden, voetpaden, verkeersborden enz…

Na het observeren gingen we in de klas zelf aan de slag en werden we voor twee weken echte ontwerpers. We kregen de opdracht om een plattegrond en maquette te maken van een veilige buurt. Dit alles probeerden we te maken met wegwerpmateriaal. Het was een hele uitdaging!

De juffen waren verrast door de leuke en veilige resultaten!
Als afsluiter van ons thema verkeer, stond er nog een hoekenwerk op de planning.
Hieronder kunnen jullie meekijken naar enkele sfeerbeelden van de voorbije 2 weken.

sdr

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

 

In de kijker: Maand van de sportclub