Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

AMB Urban Trail

 

Woensdagavond 20/11/’19 ging de AMB Urban Trail door. Ongeveer 400 mensen kwamen opdagen om deel te nemen aan de loop- en wandeltocht. Wij willen iedereen bedanken: deelnemers, helpende handen en uiteraard ook alle instanties die deze tocht mogelijk maakten. Dank aan SK Vlezenbeek, Inkendaal, appelboomgaard D’Haemer, Keymolen, het Wijnatelier en de kerkfabriek dat wij met jullie konden samenwerken. 

1ste AMB Urban Trail

Lopen en wandelen door het donker op eerste Urban Trail (Het Nieuwsblad)

Via de schooltuin, verlicht met kaarsen en fakkels, vertrok de verlichte tocht richting SK Vlezenbeek. Na enkele trainingsoefeningen konden de deelnemers doorgaan naar Inkendaal. Hier mochten we door een stukje van de ziekenhuisschool ‘klauteren’. Aan de hand van lichtgevende ballonnen kon iedereen de tocht verder zetten via de appelboomgaard van D’Haemer naar de schuur van Keymolen. Na een heus hindernissenparcours kon de tocht verdergezet worden richting het Wijnatelier. Daar verwelkomde juf Laura C de mensen met een vleugje muziek. De laatste loodjes gingen door de kerk waar het kerkkoor aan het oefenen was en door de turnzaal van onze school. Tot slot ging iedereen door het bureel van juf Valentine en door de klas van het 3e leerjaar. Nog even de speelplaats oversteken en de aankomst was in zicht.