Menu info@ambvlezenbeek.be 02/569.07.24
Nieuws
Onze school
Info
Klassen
Schoolgebeuren
Kalender
Documenten
links
Contact

Vriendendis 2023

 

Naar jaarlijkse gewoonte vond afgelopen weekend onze Vriendendis terug plaats. Dit jaar was het thema ‘Ter land, ter zee en in de lucht’. De zaal was prachtig versierd met knutselwerkjes van de kinderen. 

Als gratis tombola konden jullie dit jaar raden welke leerkracht het langst zijn/haar adem kon inhouden. Benieuwd wie hier als winnaar uit de bus zal komen? Hou dan zeker onze website en Smartschool in de gaten. Ook de uitslag van de betalende tombola wordt binnenkort op de website en via Smartschool gepubliceerd.

De opbrengst van deze 3 dagen Vriendendis gaat integraal naar onze schoolwerking en kinderen. Bekijk zeker onderstaande foto’s om de sfeer nog eens op te snuiven. 

Een welgemeende dankjewel voor de hulp van de vele vrijwilligers en aan iedereen die onze school kwam steunen!

Reserveer alvast volgend jaar het weekend van 4, 5 en 6 oktober 2024. We verwelkomen jullie dan graag opnieuw!

Leerkrachtenteam, schoolbestuur en directie

In de kijker: Schoolfeest 1 juni 2024

In de kijker: Schoolfeest Ave-Mariabasisschool 1 juni 2024

In de kijker: Paashaas Landelijke Gilde Vlezenbeek